Úvod » Diskuze

Diskuze

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

Osobní profil václav | 13.11.2018 17:23
4.11. jsme odehráli poslední utkání podzimu na hřišti Brné. Zápas byl od začátku vyhecovaný a domácí posíleni o pár hráčů měli nebezpečné protiútoky. Zpočátku jsme působili malinko ustrašeně, postupem času jsme se ale dostávali více do hry a dokonce po jednom kontru šli do vedení.Ještě do poločasu se ale domácím povedlo srovnat. Druhá půle byla otevřenější, hrál se útočnější fotbal, bohužel domácí dokázali potrestat naše chybky a dostali se až do tříbrankového trháku, na konci jsme ještě korigovali z nařízeného pokutového kopu. Nesehráli jsme špatnou partii proti týmu který byl značně posílen, při zimní pauze vylepšíme fyzický fond a vyléčíme zranění a na jaře se vrátíme ještě silnější!!

Brná- Telnice 4:2 (1:1)

Branky Telnice: Homolka, Weber.

Fotbalisté Telnice ukončili snový podzim porážkou

Třetí třída fotbalového přeboru na Ústecku má za sebou poslední podzimní kolo. Vládcem se i přes porážku 2:4 na hřišti Brné B stali fotbalisté Telnice, druhý Malečov může po dohrávce stáhnout ztrátu na dva body.

„Jsem rád, že podzim skončil, aktuálně máme jedenáct zraněných hráčů,“ oddechl si trenér lídra tabulky Jiří Kolář. „Snad se kluci dají přes zimu do pořádku a na jaře budeme moci nastoupit opět v plné síle,“ zadoufal.

Jeho zdecimovaná armáda čelila v posledním duelu posílené Brné, která díky hattricku Demčenka nakonec zvítězila 4:2. „Nemyslím si, že jsme byli horším týmem, soupeř byl zkrátka produktivnější a z našich tří chyb vytěžil tři góly,“ řekl Kolář.

„Měli jsme asi osm hráčů ze širšího kádru áčka, protože jsme potřebovali bodovat,“ přiznal domácí Jaroslav Bukáček. „Soupeř byl houževnatý, ale díky agresivní hře a špatnému metru sudího se zápas v závěru zbytečně vyhrotil,“ zalitoval na závěr hodnocení.
Osobní profil václav | 20.10.2018 23:26
20.10. jsme odehráli další utkání, bohužel jsme postupem utkání díky zranění přišli o Jirku Pajkrta, Honzu Semeráda, Petra Webera nakonec i o Vojtu Burkovce a tak přišla nevyhnutelně první prohra v sezoně, Budeme doufat, že se někdo ze jmenovaných dá přes týden do kupy a začneme opět vyhrávat.

Malečov-Telnice 3:0(2:0)

foto :
Osobní profil václav | 19.10.2018 16:21
13.10. jsme odehráli první utkání odvet a to na půdě Chabařovic. Od začátku utkání bylo jasné, že to bude boj a odrazilo se to na spoustě nedovolených zákroků v podstatě během celého utkání. Začali jsme dobře a ujali se vedení v 10.minutě po pohotové dorážce. do první přestávky jsme navýšili v 36. minutě po pěkné kombinaci z pravé strany, jenže 3 minuty na to domácí korigovali, což byl i účet prvního poločasu. Ve druhé půli se obraz hry neměnil, stále to byl boj na ostří nože. Zhruba 15 minut před koncem začali hrát domácí na 3 útočníky, což nám dělalo problémy, ale v tu dobu nás hodně podržel výbornými zákroky Vojta Burkovec a tak udeřilo na druhé straně, Weber se šikovně protáhl mezi obránci a ty už neměli jinou možnost než ho zastavit nedovoleně, následný pokutový kop s přehledem proměnil Semerád a tím završil účet utkání.

Chabařovice- Telnice 1:3 (1:2)
Branky Telnice: Pajkrt, Weber, Semerád.

pár fotek ze zápasu zde :
Osobní profil václav | 17.10.2018 21:46

Osobní profil václav | 10.10.2018 9:04
6.10. jsme odehráli další utkání a to na dočasném působišti týmu Skorotic na UMT . Po celý zápas jsme měli jasnou převahu, jen jsme nevyužili spousty příležitostí které se naskytly. Dnešním zápasem jsme zakončili první sérii zápasů a příští týden opět potkáme Chabařovice, doufám že se stím popasujeme a znovu se pokusíme plně bodovat !!!

Skorotice- Telnice 0:3 (0:2)
Branky Telnice: Weber 2, vlastní.
Osobní profil václav | 30.09.2018 22:12
Dne 29.9 jsme od 16.00 sehráli další utkání na domácí půdě, tentokráte proti Děčínu. O to pikantnější utkání, protože to byl souboj prvního týmu s druhým týmem tabulky a navíc tří nejlepších střelců soutěže. Pro nás se utkání zkomplikovalo ještě dřív než začalo, z 16 borců se na utkání dostavilo pouze hráčů 11! O to horší to bylo ve chvíli kdy Honza Semerád po hlavičkovém souboji s krvavým zraněním musel ze hry a zbylo na hřišti pouze 10 borců. Toho využili hosté a šli poprvé v utkání do vedení. Zhruba po 15 minutách se do hry znovu vrátil ošetřený Semi a vypomohl týmu, bohužel se skórem jsme do poločasu nehnuli. Druhý poločas jsme začali aktivněji a v 61. minutě jsme srovnali stav. Bohužel po jednom z nákopů odehrál Semerád míč hlavou a znovu s krvavým efektem, takže jsme opět hráli o deseti, Honza se ukázal jako bojovník a znovu se vrátil na trávník aby nenechal tým ve štychu, bohužel do rozhozené obrany jsme znovu inkasovali a znovu byli o gól vzadu. Jenže včera naši borci prostě nechtěli prohrát a zatlačili na soupeře,který první velkou šanci ještě dokázal pomocí obránce vyhlavičkovat z brankové čáry, ale na přímý kop Webera už byl golman hostů krátký a tak jsme v 90 minutě dokázali srovnat. O tom kdo z tohoto utkání utrhne bod navíc tak rozhodovali pokutové kopy, ve kterých jsme měli chladnější hlavu,lepšího brankáře a připsali si i prémiový bod.

Telnice- Děčín 3:2np (0:1)

Branky Telnice: Pajkrt, Weber.
Pokutový kop proměnili: Pajkrt,Weber,Semerád,Kolář
Osobní profil václav | 23.09.2018 15:37
22.1. jsme odehráli další utkání, tentokráte ve Svádově s místním TJ. V pěkném fotbalovém počasí jsme od začátku díky velkému hřišti měli na vrch, jen škoda koncovky...I tak jsme se dostali do vedení 3:0, těsně před pauzou domácí korigovali. Bohužel po změně stran domácí z přímého kopu snížili na rozdíl jedné branky, ale to bylo vše, my jsme se vrátili k poctivé hře a odskočili až na konečný stav 5:2. Díky všem borci, škoda je jen spousty nevyužitých možností,,,,

Svádov B- Telnice 2:5 (1:3)

Branky Telnice: Weber 2, Pajkrt, Semerád, Ort.
Osobní profil václav | 16.09.2018 13:59
15.9. jsme odehráli další utkání naší soutěže, tentokráte proti Brné. Hosté hráli většinu zápasu o deseti lidech, protože čas výkopu se shodoval z časem výkopu A-týmu. Pro nás to snad ale bylo horší než hrát proti jedenácti, první poločas se nesl ve zmatku a spoustě nevyužitých šancí. Až po přestávce a změně systému jsme konečně soupeře začali přehrávat a vstřelili pár branek, což rozhodlo utkání. Dnes to nebylo optimální, ale na soupeře to stačilo.

Telnice-Brná 5:2 (2:1)

Branky Telnice: Pajkrt 2, Weber 2, Vaňous
Osobní profil václav | 09.09.2018 19:31
8.9. jsme odehráli 3 utkání této sezony a to v Dubicích. Do zápasu jsme vstoupili vlažně a nedařilo se náš pohyb nastartovat i tak se nám povedlo v první polovině utkání dát dvě branky, Soupeř nás začal trestat až druhou půli a dokonce vyrovnal, teprve to jako by nás nakoplo a začali jsme se o výsledek rvát a tuhle snahu jsme přetavili ve dvě branky, Příště si na tyhle výpadky musíme dát pozor a hrát 90 minut!!

Dubice-Telnice 2:4 (0:2)

Branky Telnice: Vícha,Vaňous,Weber, Pajkrt.
Osobní profil václav | 03.09.2018 15:16
1.9. jsme odehráli druhé utkání soutěže a byl to zápas prvního z druhým. Od začátku bylo jasné že to bude utkání fyzicky na doraz.My jsme se dostali po penaltě do vedení.soupeř kontroval stejnou mincí, poločas tak skončil smírně 1.1,Druhý poločas byl kopií toho prvního, týmy předváděly vyrovnaný boj o každý míč a brankáři obou týmů byli stále v permanenci. Díky nim byl minutu před koncem stav stále vyrovnaný...Utkání jsme na svou stranu zlomili v poslední minutě po pěkném centru a výborně trefené hlavičce, na kterou golman neměl nárok. Ve hře je ještě spousta oken, které musíme vylepšit, ale zatím jsme schopni tyto nedorazy ubojovat!

Telnice-Malečov 2.1 (1:1)
Branky Telnice: Vaňous, Dlask.
Osobní profil václav | 29.08.2018 13:20
Rozhovor Ústeckém deníku s trenerem po zápase s Chabařovicemi
Osobní profil václav | 26.08.2018 9:54
25.8. jsme odehráli první utkání a to proti týmu B z Chabařovic. Začali jsme dobře ve třetí minutě jsme šli do vedení a tím určili směr utkání, Chopili jsme se otěží a až na jednu chvilku nepustili až do konce utkání.Dnes si hodně cením nasazení a zarputilosti během celého zápasu. Příští sobotu přivítáme tým z Malečova a to bude skutečný křest ohněm. Dnes jsme udělali důležitý krůček, ale cesta bude ještě dlouhá..

Telnice- Chabařovice B 8:1 (3:1)
Branky Telnice: Weber 4, Pajkrt 2, Veselý, Cicka.
Osobní profil václav | 17.08.2018 16:18
16.8. jsme odehráli další přátelské utkání ve Vaňově v značně nekompletní sestavě ( zranění , dovolená , pracovní povinnosti ).Bohužel to bylo vidět na celém výkonu týmu a vysoko jsme podlehli domácím.
Osobní profil václav | 17.08.2018 16:10
11.8 jsme odehráli první přátelské utkání a to s týmem V.Chvojna, posledním mistrem 2.třídy. Bylo znát že proti nám nastoupil zkušenější tým, my jsme tomu ovšem dopomohli až přílišným respektem a tak poločasový stav 0:3 byl jasným ukazatelem toho co se na hřišti dělo. Druhý poločas jsme přidali na tempu, ale hlavně jsme si začali dávat přesnější přihrávky a tak se nám trochu podařilo vylepšit dojem z prvního utkání.

Telnice: V.Chvojno 5:6 (0:3)
Branky Telnice: Weber 2,Zemín,Pajkrt,Veselý.
Osobní profil václav | 31.07.2018 23:00
trénink ve středu a čtvrtek pro vysoké teploty zrušen (1.,2.8)
Osobní profil václav | 26.07.2018 22:56
plán přátelských utkání: 4.8 Vaňov, 11.8 Velké Chvojno, 18.8 Chlumec B

Kategorie: fotbal